Zlaté ošetrenie pleti prírodnou kozmetikou Bernard Cassiére

Potešte seba alebo svojich blízkych zakúpením darčekovej poukážky na Zlaté ošetrenie pleti francúzskou biokozmetikou Bernard Cassiere. Exkluzívne v našom salóne KM Beauty.

Zlaté ošetrenie pleti

Využite výnimočnú príležitosť a doprajte si skutočne kráľovské ošetrenie. Zmeňte svoju pleť na nepoznanie. Zlaté ošetrenie pleti prírodnou kozmetikou Bernard Cassiére je postavené na liečivých účinkoch 23 a 24 karátového zlata, kyseliny hyularonovej, prášku z perál, šampanského a kaviáru. Všetky tieto látky pri správnej aplikácii pôsobia synergicky a dodávajú pleti častokrát nedostatkové vitamíny, mikroživiny a esenciálne aminokyseliny.

Vaša pleť bude po ošetrení jemná, dostatočne vyživená a hydratovaná. Navyše ošetrenie kozmetikou Bernard Cassiére má aj protivráskový efekt.

Ako Zlaté ošetrenie pleti prebieha?

Ošetrenie trvá približne 60 minút a je rozdelené do niekoľkých na seba nadväzujúcich krokov:

  • povrchové čistenie
  • zlatý píling
  • zlatý masážny balzam
  • zlatá peel-off maska
  • zlatý krém

Ako BONUS od nás získate profesionálnu úpravu a farbenie obočia.

Koľko stojí darčeková poukážka a kde sa dá kúpiť?

Darčekovú poukážku na Zlaté ošetrenie pleti biokozmetikou Bernard Cassiére v hodnote 60 € si môžete kúpiť v našom salóne KM Beauty v Banskej Bystrici.

Pred kúpou poukážky si overte či osoba, ktorú chcete obdarovať nemá citlivú pokožku alebo nie je v tehotenstve. V týchto prípadoch totiž Zlaté ošetrenie pleti neodporúčame aplikovať.