Predtým ako zavoláte

Som nepočujúca a nebudem vám môcť zodvihnúť.

Chcela by som vás preto požiadať, aby ste sa objednali cez SMS, cez rezervačný formulár alebo cez Whatsapp.

To, že nepočujem nemá žiadny vplyv na kvalitu poskytovaných služieb. Práve naopak. V KM Beauty načerpáte nielen krásu, ale si aj oddýchnete, zrelaxujete a uplatníte výhody chráneného pracoviska.

Obdarujte svojich blízkych hodnotným darčekom? Darujte im darčekový poukaz na oddych, regeneráciu a relax v našom salóne. Objednať poukaz

Chránené pracovisko

KM Beauty je chránené pracovisko. Zistite čo je chránené pracovisko a ako sa jeho pravidelná návšteva môže stať vašou výhodou.

Čo je chránené pracovisko?

Pojmom chránené pracovisko označujeme firmy, ktorým bol priznaný tento štatút od Úradu práce, sociálnych vecí a rodiny a s ktorým majú uzatvorenú Dohodu o chránenom pracovisku. Dôvodom existencie chránených dielní je podpora zamestnávania občanov so zdravotným postihnutím, ktorí nie sú schopní nájsť si zamestnanie na otvorenom trhu práce alebo pracoviská, na ktorých sa občania so zdravotným postihnutím zaškoľujú alebo pripravujú na prácu, prípadne na ktorom občan so zdravotným postihnutím prevádzkuje samostatnú zárobkovú činnosť.

Štátna podpora zamestnávania občanov so zdravotným postihnutím v praxi vyzerá tak, že každý zamestnávateľ je povinný zamestnávať občanov so zdravotným postihnutím ak zamestnáva najmenej 20 zamestnancov a to v počte, ktorý predstavuje 3,2 % z celkového počtu jeho zamestnancov.

V prípade, že zamestnávateľ nezamestnáva určený povinný podiel počtu občanov so zdravotným postihnutím na celkovom počte svojich zamestnancov, je povinný odviesť na účet úradu, za každého občana, ktorý mu chýba do splnenia povinného podielu počtu občanov so zdravotným postihnutím, odvod vo výške 0,9 násobku celkovej ceny práce vypočítanej z priemernej mzdy zamestnanca v hospodárstve SR za prvý až tretí štvrťrok kalendárneho roka, ktorý predchádza kalendárnemu roku, za ktorý zamestnávateľ tento odvod odvádza.

Povinnosť zamestnávať občanov so zdravotným postihnutím môže zamestnávateľ plniť aj zadaním zákazky občanovi so zdravotným postihnutím, ktorý prevádzkuje alebo vykonáva samostatnú zárobkovú činnosť. Na započítanie jedného občana so zdravotným postihnutím je potrebné zadať zákazku vo výške 0,8 násobku celkovej ceny práce vypočítanej z priemernej mzdy zamestnanca v hospodárstve SR za prvý až tretí štvrťrok kalendárneho roka, ktorý predchádza kalendárnemu roku, v ktorom zamestnávateľ povinnosť zadaním zákazky plní.

Z uvedeného vyplýva, že chránené pracovisko pomáha zamestnávateľom, ktorí nezamestnávajú dostatočný počet občanov so zdravotným postihnutím, plniť si zákonnú povinnosť, ale pri menších finančných výdavkoch. Namiesto platenia povinného odvodu zadajú chránenému pracovisku náhradné plnenie, pričom v hodnote náhradného plnenia im chránené pracovisko poskytne svoje služby.

Chránené pracovisko – Vaša výhoda

Naši zákazníci môžu povinný podiel zamestnávania občanov so zdravotným postihnutím nahradiť zadaním zákazky chránenému pracovisku podľa § 64 zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti. Kozmetickému salónu KM Beauty bolo udelené priznanie postavenia chráneného pracoviska dňa 8.9.2011 na základe rozhodnutia Úradu práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Bystrica. Veríme, že budete s našou prácou spokojní a budete od nás odchádzať s dobrým pocitom. Naším krédom je spokojná zákazníčka či zákazník.

Zaujali sme vás?

Vyberte si z našich služieb zameraných na starostlivosť o pleť, telo a vizáž a rezervujte si svoj termín. Online, cez sms alebo cez Whatsapp. Tešíme sa na vás.

Depilácia tváre a tela

Depilácia hornej pery, brady, líc, rúk, predkolení, stehien, celých nôh, hrude, chrbta, podpazuší a depilácia do bikín.
Starostlivosť o pleť prírodnou kozmetikou PAYOT v salóne KM Beauty

Starostlivosť o pleť

Ošetrenie pleti; ošetrenie ultrazvukom, kyslíkom; masáže; laminácia obočia; Lash lift; úprava obočia a mihalníc…
Profesionálne líčenie a úprava vizáže Makeup by Studio v salóne KM Beauty

Vizáž a líčenie

Základný make-up po ošetrení; denné a večerné líčenie; líčenie na stužkovú; svadobné líčenie, make-up...
Poslať správu
1
S čím vám pomôžeme?
Môžeme vám pomôcť?
Dobrý deň 👋
môžeme vám poradiť s výberom služby alebo rezervovať pre vás jej termín?